Hizmetler / Satış Hizmeti
Satış Hizmeti

Küçük orta ve büyük ölçekli projelerde Merkezi sistem ısıtma soğutma ve havalandırma alanlarında satış ve uygulama hizmeti vermekteyiz.

BAŞARIYA GİDEN ADIMLAR...

Projeye özel kullanıcı talebini detaysal inceleyip, en uygun sistemi sunuyoruz.Bizler için başarılı işin ilk adımı;  kullanıcıya göre nihai optimum sistemi ,  mimumum işletme maliyetleri ile sunmaktır. Bu şekilde satış öncesi memnuniyeti de sağlamış olacağımızı düşünüyoruz.

Satış öncesi verdiğimiz taahhütü ;  uygulama safhasında ve sonrasında eksiksiz yerine getirerek başarı işin ikinci adımını da atıyoruz.

Gerek satış öncesinde , gerek sonrasında sağlanılan memnuniyet;   bizlere , tarafınızdan yada çevrenizden tavsiye ile yeni projelerin gelmesine vesile olacaktır.Bu durum da bizler , başarıya ulaşan üçüncü ve son adımı da atmış olacağız.

Diğer Hizmetlerimiz

Uygulama Hizmeti

Deneyimli ve uzman montaj ekibimiz ile daha önceden mühendislerimizin CAD ortamında tasarladığı projede yer alan cihazları, projeye uygun şekilde montajını yaptıktan sonra...

Projelendirme

Küçük orta ve büyük ölçekli projelerde Merkezi sistem ısıtma soğutma ve havalandırma alanlarında satış ve uygulama hizmeti vermekteyiz.

E-BÜLTEN

Teal İkimlendirme Tanıtım

İletişim Bilgilerimiz

Yakuplu Mah. Hürriyet Bulvarı No:111 Ahmet Ziya Apt. K:3 D:5  Beylikdüzü / İstanbul

+90.212 550 35 70

Info@tealiklimlendirme.com

VRF Klima

Copyright 2016 - 2024 Teal İklimlerdime Tüm Hakları Saklıdır.
TEKLİF ALIN
SİZİ ARAYALIM